Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van Borsele Nieuwelingen Vrouwen

                           Uitslag Omloop over 48 km

                          's-Heerenhoek op 4 Mei 2003

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                       Licentie

  1  101 van de Ree, Monique      Willemstad                     NED    16046
  2   76 Knetemann, Roxane        Krommenie                      NED    16003
  3  100 van Rijen, Linda         Veghel                         NED    16007
  4  117 van Veen, Suzanne        Naaldwijk                      NED    16067
  5  123 Groenewegen, Maxime      Amsterdam                      NED    16002
  6  108 van Horik, Sofie         Heukelum                       NED    16015
  7   85 Egberts, Lotte           Borger                         NED    16011
  8  116 Kogelman, Silke          Lemelerveld                    NED    16031
  9  119 Borsboom, Bianca         Groot Ammers                   NED    16066
 10  112 van Staten, Jennifer     Rotterdam                      NED    16076
 11  118 Bongaards, Amanda        De Lier                        NED    16038
 12  115 Wind, Birgitta           Muiderberg                     NED    16026
 13  122 de Kort, Marieke         Liempde                        NED    16018
 14  102 Simons, Suzan            Steenbergen                    NED    16044
 15  124 Welter, Hannah           Loosdrecht                     NED    16027
 16  114 Ter Beek, Linda          Hengelo ov                     NED    16080
 17   78 Boskamp, Sharon          Roden                          NED    16059
 18   90 Bogers, Sanne            Breda                          NED    16005
 19   87 Storteler, Daisy         Zieuwent                       NED    16077
 20   79 Timmer, Leonie           Gasselte                       NED    16054
 21   82 Kuipers, Marjolijn       Venlo                          NED    16074
 22  103 Vos, Stephanie           Roosendaal                     NED    16045
 23   77 Pomper, Nelleke          Warmenhuizen                   NED    16068
 24   98 Bloemers, Denise         Uden                           NED    16087
 25   92 IsraŽl, Annelies         Kruiningen                     NED    16050
 26   88 Wolters, Lisanne         Druten                         NED    16089
 27   89 Ross, Isabelle           Breedenbroek                   NED    16092

De  snelheid van de winnaar is 37.002 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt