Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

20e Omloop van Borsele - Nieuwelingen

                           Uitslag Omloop over 72 km

                          's-Heerenhoek op 3 Mei 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg / Woonplaats             Tijd  Verschil

  1   32 de Bruijn, Stijn         WV Breda-Knooppunt           1:50:07
  2  129 van Ruitenbeek, Manman   Westland Wil Vooruit B        z.t.
  3   10 van der Lijn, Robin      RC Jan van Arckel A           z.t.
  4   61 Luyt, Dennis             De Kampioen A                 z.t.
  5  128 Vrijmoed, Maurice        Westland Wil Vooruit B       1:50:39     0:32
  6  127 Hilgerson, Jan           Westland Wil Vooruit B       1:51:12     1:05
  7   68 Kreder, Michel           WV 't Luchtschip              z.t.
  8   36 van Schaijk, Martijn     R en TC Buitenlust A          z.t.
  9  123 Mikkers, Jan             WV Uden B                    1:51:15     1:08
 10   67 Kreder, Dennis           WV 't Luchtschip              z.t.
 11   78 Wijnstra, Jacob          ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 12  132 Vierbergen, Lars         ZWC DTS Zaandam A             z.t.
 13   29 Kivits, Dennis           Team Brabant 2000            1:51:18     1:11
 14   12 Chaigneau, Robin         RC Jan van Arckel A          1:51:21     1:14
 15   43 Bults, Michiel           W.S.V. Emmen                  z.t.
 16   14 Pesselse, Tijmen         RC Jan van Arckel B          1:51:25     1:18
 17   76 Dees, Tim                ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 18   17 Hidding, Egbert          WV Assen-Roden               1:51:35     1:28
 19  101 Brus, Marco              WV Schijndel                  z.t.
 20   55 Mureau, Ruben            De Jonge Renner A            1:51:41     1:34
 21  105 van Winden, Bob          RWV de Spartaan A             z.t.
 22   97 van Poppel, Boy          TWC Pijnenburg                z.t.
 23  143 Pruijn, Jan              RSC de Zuidwesthoek B         z.t.
 24  131 Terpstra, Mike           ZWC DTS Zaandam A             z.t.
 25  141 Hagenaars, Luc           RSC de Zuidwesthoek A         z.t.
 26   16 Bovenhuis, Robert        WV Assen-Roden                z.t.
 27   81 Tol, Peter               ZRTC Theo Middelkamp B        z.t.
 28  102 van Roosmalen, Wouter    WV Schijndel                  z.t.
 29   30 Boeijen, Daan            Team Brabant 2000             z.t.
 30  104 Vroome, Nicky            RWV de Spartaan A             z.t.
 31   47 van Drunen, Ahron        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 32    8 Peetoom, Gerrit          Alcmaria Victrix              z.t.
 33   38 Verhaegh, Jan            R en TC Buitenlust B          z.t.
 34    9 van der Kruk, Mark       Alcmaria Victrix              z.t.
 35   18 Lubbers, Emiel           WV Assen-Roden                z.t.
 36   77 Lugtenburg, Rik          ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 37   31 van der Velde, Ricardo   WV Breda-Knooppunt           1:51:47     1:40
 38   35 Schwaner, Willem         R en TC Buitenlust A         1:51:50     1:43
 39   22 van Bekkum, Rob          JRV de Batauwers             1:53:08     3:01
 40   33 van der Noord, Sjoerd    WV Breda-Knooppunt            z.t.
 41   45 Tapper, Jarno            W.S.V. Emmen                 1:53:13     3:06
 42  109 de Boo, Niels            WV Het Stadion               1:53:57     3:50
 43   37 van Grootel, Koen        R en TC Buitenlust B         1:54:08     4:01
 44   98 Bertens, Martijn         TWC Pijnenburg                z.t.
 45  149 Bijman, Remco            Axel                         1:54:14     4:07
 46  154 Nederlof, Tim            Maarssen                      z.t.
 47   69 van IJzendoorn, Rik      WV 't Luchtschip             1:54:19     4:12
 48   74 Bouwens, Ralph           TWC Maaslandster B           1:54:25     4:18
 49   34 de Beer, Pim             R en TC Buitenlust A         1:56:04     5:57
 50   46 Visser, Leonard          RTC de Hoekse Renners         z.t.
 51   39 Dekkers, Jeroen          R en TC Buitenlust B         1:56:07     6:00
 52   11 Oome, Pim                RC Jan van Arckel A          1:56:14     6:07
 53  124 de Wolf, Vincent         Westland Wil Vooruit A        z.t.
 54   15 Kramers, Mazid           RC Jan van Arckel B           z.t.
 55  125 Hogervorst, Kees         Westland Wil Vooruit A        z.t.
 56  119 van den Berg, Thijs      WV Uden A                     z.t.
 57  126 Bom, Henk                Westland Wil Vooruit A        z.t.
 58  142 Meijer, Michael          RSC de Zuidwesthoek B         z.t.
 59   85 Bijnagte, Jeroen         DRC De Mol A                  z.t.
 60   73 Schreurs, Maurice        TWC Maaslandster B            z.t.
 61  133 Rückert, Patrick         ZWC DTS Zaandam B            1:56:20     6:13
 62  116 Kruijswijk, Steven       R&TC Trap met Lust B         1:56:23     6:16
 63  103 Ridder, Bouke            RWV de Spartaan A            1:56:27     6:20
 64   70 Dohmen, Jeroen           TWC Maaslandster A           1:56:30     6:23
 65   49 Ligthart, Pim            HRTC Hoorn A                  z.t.
 66   50 Eckmann, Bas             HRTC Hoorn A                  z.t.
 67   20 te Brake, Remco          AXA Valleirenners             z.t.
 68   13 Kros, Thijs              RC Jan van Arckel B           z.t.
 69  151 Goossens, Niels          Zundert                       z.t.
 70  115 Ernes, Mattijs           R&TC Trap met Lust B          z.t.
 71   24 van Berkel, Patrick      JRV de Batauwers              z.t.
 72   44 Timmer, Mathijs          W.S.V. Emmen                  z.t.
 73   75 Beekelaar, Maickel       TWC Maaslandster B           1:56:38     6:31
 74   88 Gödde, Leo               DRC De Mol B                  z.t.
 75    6 Stuijt, Raoul            RWC Ahoy                     1:56:41     6:34
 76   84 Vleugel, Jeroen          ZRTC Theo Middelkamp C        z.t.
 77   25 Demeester, Jo            WC de Bergklimmers            z.t.
 78   86 Aalders, Tim             DRC De Mol A                 1:57:12     7:05
 79    7 Hopman, Jan              Alcmaria Victrix             1:57:15     7:08
 80   94 van Loon, Richard        WC De Pedaalridders          1:59:25     9:18
 81  148 Beemsterboer, Marcel     Hoofddorp                    1:59:35     9:28
 82   95 Prinse, Jeroen           WC De Pedaalridders          1:59:38     9:31
 83   58 Vliegen, Patrick         De Jonge Renner B            1:59:43     9:36
 84   59 Vissers, Peter           De Jonge Renner B            1:59:47     9:40
 85  110 van Ede, Ramon           WV Het Stadion               2:01:03    10:56
 86  152 de Groot, Richard        Hillegom                      z.t.
 87    2 Bekker, Michiel          AR en TV de Adelaar           z.t.
 88  111 Lotz, Ruud               WV Het Stadion                z.t.
 89   23 van Aurich, Tjeerd       JRV de Batauwers             2:01:13    11:06
 90  108 Relou, Tom               RWV de Spartaan B            2:02:38    12:31
 91   28 Huijs, Maarten           Team Brabant 2000            2:03:15    13:08
 92   48 van 't Geloof, Arie      RTC de Hoekse Renners        2:03:34    13:27
 93    3 Brinkman, Gert           AR en TV de Adelaar           z.t.
 94   51 Mol, Robbert-Jan         HRTC Hoorn A                 2:03:40    13:33
 95  107 Oosterlaken, Remco       RWV de Spartaan B            2:04:33    14:26

De  snelheid van de winnaar is 39.231 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt