Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

20e Omloop van Borsele - Junior Vrouwen

                           Uitslag Omloop over 72 km

                          's-Heerenhoek op 4 Mei 2003

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   36 Rotmensen, Moniek        Steenbergen                  1:57:00
  2   17 Profijt, Marije          Hoogeveen                     z.t.
  3   43 Markerink, Loes          Raalte                        z.t.
  4   45 Hofstede, Maaike         Raalte                        z.t.
  5   18 van Dijk, Joyce          Veghel                        z.t.
  6   21 Doedeť, Renske           Kloosterzande                 z.t.
  7   50 Sijm, Eva                Wieringerwaard                z.t.
  8    8 Dirkx, Linda             Reusel                        z.t.
  9   30 Kassing, Esther          Almere                        z.t.
 10   37 Slappendel, Iris         Ouderkerk a/d IJssel          z.t.
 11    3 Braam, Joukje            Warmenhuizen                  z.t.
 12    1 Bakker, Liesbeth         Wieringerwerf                1:59:54     2:54
 13   11 van Katwijk, Nathalie    Oploo                        1:59:56     2:56
 14   42 Groenveld, Kornelia      Oppenhuizen                   z.t.
 15    2 Binnendijk, Marlijn      Zuid Scharwoude               z.t.
 16   31 Kortekaas, Esther        Voorhout                      z.t.
 17    7 Kreuze, Ingeborg         Assen                         z.t.
 18   19 Roelofs, Leida           Uden                          z.t.
 19   13 GŲdde, Marjolijn         H.I. Ambacht                  z.t.
 20   32 Kuiper, Suzanne          Emmen                         z.t.
 21   29 Hokke, Sanne             Zaandam                      1:59:59     2:59
 22    9 Laurijssen, Monique      Gilze                        2:00:29     3:29
 23   49 van Bakel, Christel      Gronsveld                    2:01:44     4:44
 24   14 Post, Evelien            Rotterdam                     z.t.
 25   24 Baaijens, Margot         's-Heerenhoek                 z.t.
 26   15 Bramer, Ine              Hoogeveen                    2:03:27     6:27
 27   44 Kroes, Linda             Raalte                        z.t.
 28   41 te Wierike, Lonneke      Hengelo                      2:03:29     6:29
 29   51 Bogers, Bianca           Prinsenbeek                   z.t.
 30   28 Haantjes, Anouk          Zutphen                       z.t.
 31    6 Drent, Joke              Leek                          z.t.
 32   34 Meuleman, Elise          Veghel                       2:04:31     7:31
 33    4 Stoop, Chanel            Heerhugowaard                2:04:33     7:33
 34   35 van Pinxten, DaniŽlle    St. Michiels Gestel          2:04:35     7:35
 35   23 van Kalmthout, MariŽlle  Rucphen                       z.t.
 36   39 Timmerman, Laura         Lutten                        z.t.
 37   33 Lavooy, Suzan            Hansweert                     z.t.
 38   10 van der Velde, Angela    Wernhout                      z.t.
 39   47 Strik, Sylvia            Honselersdijk                 z.t.
 40   22 van Agtmaal, Josine      Huijbergen                    z.t.
 41   40 Wigbold,Juliette Gabriel Hengelo ov                   2:04:56     7:56

De  snelheid van de winnaar is 36.923 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt