Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

20e Omloop van Borsele - Junioren

                           Uitslag Omloop over 120 km

                          's-Heerenhoek op 4 Mei 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  101 Heimans, Levi            Uithrn/Olym/Amstl/Ulys B     2:57:02
  2  115 Botman, Wim              DTS Zaandam                  2:57:29     0:27
  3  133 Fransen, Ruud            Wsv Emmen                    2:58:21     1:19
  4   83 Horck, Jeroen            Oldenzaalse Wielerclub A     2:58:27     1:25
  5   14 Pieters, Niels           De Bataaf                     z.t.
  6  134 Lindeman, Adrie          Wsv Emmen                     z.t.
  7   55 van Dongen, Wesley       De Jonge Renner               z.t.
  8    8 Ester, Efraim            RC Jan van Arckel            2:58:35     1:33
  9  104 van Emden, Jos           Westland Wil Vooruit         2:59:22     2:20
 10   31 Konijnenburg, Paul       PRC Delta                     z.t.
 11   67 Bouwens, Remco           Maaslandster ZdLimburg A      z.t.
 12   82 Reef, Marc               Oldenzaalse Wielerclub A      z.t.
 13   74 Rentmeester, Niek        ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 14   91 Rijntjes, Daan           RWV De Spartaan               z.t.
 15   73 Israel, Pieter           ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 16  131 van Hage, Klaas          Rtv de Bollenstreek           z.t.
 17   47 Kelder, Jesper           Hardenberger WSV              z.t.
 18  106 Wind, Bram               WTC Woerden                   z.t.
 19   70 Raven, Roger             Maaslandster ZdLimburg B      z.t.
 20   20 Glasbergen, Cenny        RTV De Bollenstreek A         z.t.
 21  130 Muller, Jordi            Rtv de Bollenstreek          2:59:34     2:32
 22   42 Molenaar, Arjan          GRTC Excelsior               3:08:10    11:08
 23   65 Dozeman, Julius          District Noord                z.t.
 24  109 de Winter, Lauran        RSC De Zuidwesthoek A         z.t.
 25   46 Jansman, Dave            Hardenberger WSV              z.t.
 26    4 Bunnik, Matthijs         RWC Ahoy                      z.t.
 27   98 Burger, Leon             Uithrn/Olym/Amstl/Ulys A     3:08:12    11:10
 28   89 Kramer, Sven             Olympia / Peddelaars         3:08:27    11:25
 29   68 Kavsek, Rik              Maaslandster ZdLimburg A     3:08:38    11:36
 30   11 van der Linde,Michiel Ja WV Assen-Roden                z.t.
 31  127 van Bergen, Evert        Willebrord wil Vooruit        z.t.
 32  105 Oosterhoff, Kenny        Westland Wil Vooruit          z.t.
 33   88 Bleuming, Raymon         Olympia / Peddelaars          z.t.
 34   15 Voetman, Erik            De Bataaf                     z.t.
 35   34 van Haasteren, Stephan   Dommelstreek/Snelle Wiel     3:08:45    11:43
 36   50 van den Berg, Jeroen     RSC De Hoekse Renners        3:08:48    11:46
 37   16 van Binsbergen, Jarco    JRV De Batauwers              z.t.
 38   25 van Hoof, Wesley         WV Breda-Knooppunt            z.t.
 39  135 Slim, Martin             Wsv Emmen                    3:08:52    11:50
 40   30 Liebe, Enrico            R en TC Buitenlust            z.t.
 41  120 de Vegt, Engbert         WV Drachten                   z.t.
 42   61 Brand, Giancarlo         DRC De Mol                    z.t.
 43   75 Lugtenburg, Wouter       ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 44    6 van der Valk, Sjon       RWC Ahoy                      z.t.
 45  111 Mous, Wouter             RSC De Zuidwesthoek A        3:09:00    11:58
 46  124 Verhelst, Pascal         W.v. zeeuws Vlaanderen        z.t.

De  snelheid van de winnaar is 40.670 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt