Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

J & W CLASSIC 2000 Borculo

                        Uitslag Rit in lijn over 198 km

               6e wedstrijd in Topcompetitie op 20 September 2003
                         Stichting Wielercomité Borculo

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   86 van Schalen, Paul        AXA Pro-cycling team         4:47:19
  2   48 Veelers, Tom             Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
  3   65 Curvers, Roy             Van Hemert Groep CT           z.t.
  4   82 Olde Dubbelink, Peter    Oldenzaalse Wielerclub       4:47:21     0:02
  5   14 Ainsalu, Markku          Wilton-Snel Cycling Team     4:47:23     0:04
  6   87 van Katwijk, Alain       AXA Pro-cycling team         4:47:26     0:07
  7   88 Hermes, Pascal           AXA Pro-cycling team          z.t.
  8   47 Soepenberg, Ger          Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
  9   43 Bos, Marco               Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 10    1 Alma, Marcel             Apac Cycling Team             z.t.
 11   46 Lenferink, Maarten       Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 12   26 van Grinsven, Marc       Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 13   74 Hamers, Niels            Team Fuji Bikes               z.t.
 14   61 Smink, Juliën            Van Hemert Groep CT           z.t.
 15   63 van der Stelt, Robbert   Van Hemert Groep CT           z.t.
 16   37 v.d. Burg, Germ          CT Bert Story Piels           z.t.
 17    6 Schür, Ronald            Apac Cycling Team             z.t.
 18  110 Helmantel, Adriaan       NWV Groningen                 z.t.
 19   22 van Groen, Arnoud        Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 20   90 Möhlmann, Peter          AXA Pro-cycling team          z.t.
 21   23 Stajkovac, Bozidar       Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 22  117 Lazarev, Serguei         Angelin Travel                z.t.
 23   19 Mol, Wouter              Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 24   62 Boelen, Jeroen           Van Hemert Groep CT           z.t.
 25  105 Lenferink, Jasper        Wielerontw. 'Espoirs'         z.t.
 26   71 Alberts, Martijn         WV de Jonge Renner            z.t.
 27   41 van der Pluijm, Marvin   CT Bert Story Piels           z.t.
 28   38 Cordes, Tom              CT Bert Story Piels           z.t.
 29   68 van Zimmeren, Werner     WV de Jonge Renner            z.t.
 30   75 Sijen, Danny             Team Fuji Bikes               z.t.
 31   81 Nijmeijer, Gerben        Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 32   76 Meijs, Raymond           Team Fuji Bikes               z.t.
 33   13 van Dijk, Nico           Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 34   59 van Melis, Angelo        Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 35  112 Luikens, Frank           NWV Groningen                 z.t.
 36  104 Voskamp, Niek            Wielerontw. 'Espoirs'         z.t.
 37   50 Beltman, Otmar           RSE De Zwaluwen/ CC'75        z.t.
 38   28 de Jong, Geert           Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 39   44 van Dulmen, Frank        Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 40   29 Rutten, Jeroen           Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 41   56 Flens, Rick              Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 42   66 Jeurissen, Cees          Van Hemert Groep CT           z.t.
 43   20 Goesinnen, Floris        Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 44   72 Meiland, Rob             WV de Jonge Renner            z.t.
 45   45 Zonneveld, Thijs         Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 46    4 de Haan, Folkert         Apac Cycling Team             z.t.
 47   85 van Hout, Russel         AXA Pro-cycling team          z.t.
 48   89 Schep, Peter             AXA Pro-cycling team          z.t.
 49   25 de Haan, Antoine         Modderkolk Weijers Eikh      4:47:43     0:24
 50   40 Loos, Coen               CT Bert Story Piels          4:48:13     0:54
 51   42 Honig, Reinier           CT Bert Story Piels           z.t.

De  snelheid van de winnaar is 41.348 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon