Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e AMERSFOORTSE GROEISTAD KLASSIEKER

                        Uitslag Rit in lijn over 130 km

       voor Masters 40+ / Masters 50+ te Amersfoort op 20 September 2003
                            Organisatie W.V. Eemland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   98 Duinmaier, Michel        Individueel                  2:39:38
  2  156 Wladimir, Gottfried      Individueel                   z.t.
  3   93 Broers, Johnny           Individueel                  2:40:01     0:23
  4  124 van Oirschot, Marius     Individueel                   z.t.
  5   25 Joosten, Theo            HSV de Kampioen               z.t.
  6  141 Verhagen, Barend         Individueel                   z.t.
  7   44 van Hooft, Jef           WV Schijndel                  z.t.
  8   89 Brander, Jan             Individueel                   z.t.
  9   35 Mittertreiner, Herman    RWC Ahoy                      z.t.
 10  105 van der Horst, Jack      Individueel                   z.t.
 11   97 van den Dries, Ton       Individueel                   z.t.
 12   53 de Jong, Herman          WV Het Stadion                z.t.
 13  137 van Tuyl, Wim            Individueel                   z.t.
 14   56 van Kessel, Jac          Team Brabant 2000            2:42:35     2:57
 15  154 de Wolf, William         Individueel                   z.t.
 16  160 Teunis, Gerrit           Individueel                   z.t.
 17   77 Randsdorp, Ireneus       WV Amsterdam                  z.t.
 18   45 van Rullen, John         WV Schijndel                  z.t.
 19    7 Ribbers, Joop            RTC de Stofwolk               z.t.
 20  110 Kooistra, Hindrik        Individueel                  2:42:38     3:00
 21   54 Slijpen, Marcel          WV Het Stadion               2:42:48     3:10
 22   28 Smit, Ron                HSV de Kampioen              2:43:18     3:40
 23   29 Nijssen, Frank           HSV de Kampioen               z.t.
 24  128 Paffen, Ron              Individueel                   z.t.
 25   61 van Diermen, Arie        WV Eemland                    z.t.
 26    8 de Kinkelder, Fred       RTC de Stofwolk               z.t.
 27  158 Floor, Joop              Individueel                   z.t.
 28   19 Pauw, Benno              WV Het Stadion                z.t.
 29  103 Hendriks, Johan          Individueel                   z.t.
 30   21 van Dijk, Arnold         WV Het Stadion                z.t.
 31   26 Hollemans, Jan           HSV de Kampioen               z.t.
 32  143 Vernooy, Kees            Individueel                   z.t.
 33   82 Baas, Cor                Individueel                   z.t.
 34  152 van Wijk, Kees           Individueel                   z.t.
 35   62 Janmaat, Roland          WV Eemland                    z.t.
 36   40 Bastiaansen, Rene        RWC Ahoy                      z.t.
 37    4 Schouten, Han            Uithoornse WTC                z.t.
 38   64 Boers, Renee             WV Eemland                    z.t.
 39  159 de Gans, Jan             Individueel                   z.t.
 40   57 van Bavel, Hans          Team Brabant 2000             z.t.
 41  127 van Ophuizen, Jan        Individueel                   z.t.
 42  108 de Jong, Peter           Individueel                   z.t.
 43  139 Veldman, Romke           Individueel                   z.t.
 44  148 Voorn sr., Hans          Individueel                   z.t.
 45   86 Bosch, Alex              Individueel                   z.t.
 46   78 Dolfin, Bartjan          WV Amsterdam                  z.t.
 47  111 Krukkert, Hans           Individueel                   z.t.
 48   55 Balm, Rene               Team Brabant 2000             z.t.
 49  126 Oosse, Wim               Individueel                   z.t.
 50  155 Wildeman, Wijnand        Individueel                   z.t.
 51   76 Hienskes, Ralph          WV Amsterdam                  z.t.
 52   75 Bosch, Erik-Jan          WV Amsterdam                  z.t.
 53  136 Teeuwen, Karel           Individueel                   z.t.
 54   22 de Vilder, Gert-Jan      WV Het Stadion                z.t.
 55   73 Mens, John               WV Amsterdam                  z.t.
 56   33 van Heijningen, Paul     RWC Ahoy                      z.t.
 57   81 Andriessen, Paul         Individueel                   z.t.
 58  107 Jahnke, Achem            Individueel                   z.t.
 59   74 Kamerling, Marcel        WV Amsterdam                  z.t.
 60   16 Hofstede, Harrie         RTC de Stofwolk               z.t.
 61  121 Nijkamp, Herman          Individueel                   z.t.
 62  104 Hoeve, Klaas             Individueel                   z.t.
 63   15 Vieberink, Rob           RTC de Stofwolk               z.t.
 64   14 Rijks, Bert              RTC de Stofwolk               z.t.

De  snelheid van de winnaar is 48.862 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten