Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e AMERSFOORTSE GROEISTAD KLASSIEKER

                        Uitslag Rit in lijn over 130 km

                  Junioren te Amersfoort op 20 September 2003
                           Oraganisatie W.V. Eemland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  101 van Emden, Jos           WV Het Stadion               2:40:41
  2  128 Alaluusua, Juha-Matti    JvR de Batauwers             2:40:50     0:09
  3   45 van der Putten, Mike     ZWC D.T.S.                    z.t.
  4   92 van Dulmen, Thom         R en TV de Zwaluwen           z.t.
  5   20 Pieters, Niels           HSC de Bataaf                 z.t.
  6   10 van Ooijen, Cornelius    GRC Jan van Arckel            z.t.
  7   11 Wallaard, Freek          GRC Jan van Arckel            z.t.
  8  122 Rijntjes, Daan           RWV de Spartaan               z.t.
  9   77 Reef, Marc               RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 10  124 Wind, Bram               WV Eemland                    z.t.
 11   50 Fransen, Ruud            WSV Emmen                     z.t.
 12   44 Stenekes, Roland         ZWC D.T.S.                    z.t.
 13   23 van de Meent, Eric       JvR de Batauwers              z.t.
 14   84 Timmer, Albert           Oost Nederland                z.t.
 15   43 Botman, Wim              ZWC D.T.S.                   2:40:59     0:18
 16   93 Gesink, Robert           R en TV de Zwaluwen          2:41:31     0:50
 17   41 Vos, Elzo                WV Drachten e.o.              z.t.
 18  132 Dozeman, Julius          District Noord                z.t.
 19   85 Groenewold, Roderik      CRT Raalte                    z.t.
 20   33 Poppe, Jeroen            Cycle Club 75                 z.t.
 21   88 Aalders, Bram            R en TV de Zwaluwen           z.t.
 22  100 van Plateringen, Herbert WV Het Stadion                z.t.
 23   81 Verschoor, Jochem        WV Olympia                    z.t.
 24   49 Dijkstra, Douwe Jan      WSV Emmen                     z.t.
 25   82 Houweling, Arjen         Oost Nederland                z.t.
 26   87 Wallink, Marien          CRT Raalte                    z.t.
 27  119 Braber, Thijs            WV de Maaskant                z.t.
 28   29 Brok, Bastiaan           Cycle Club 75                 z.t.
 29   78 Sleiderink, Mart         RTV Oldenzaalse WCL          2:41:37     0:56
 30   72 Twaalfhoven, Sjoerd      BRC Kennemerland             2:41:42     1:01
 31   17 Mostert, Rick            WV Assen-Roden               2:42:40     1:59
 32   34 Konijnenburg, Paul       PRC Delta                     z.t.
 33   46 van den Berg, Jim        WV Eemland                    z.t.
 34  129 van der Meij, Hidde      JvR de Batauwers              z.t.
 35   68 van Henten, Jeffrey      HSV de Kampioen               z.t.
 36   86 Kappert, Huub            CRT Raalte                    z.t.
 37    9 van der Laar, Ronald     GRC Jan van Arckel            z.t.
 38  113 van Bergen, Evert        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 39   60 van der Wielen,Jacob-Jan NWV Groningen                 z.t.
 40   96 van der Sanden, Nard     WV Schijndel                  z.t.
 41  116 Janssen, Danny           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 42    8 Kusters, Yvo             GRC Jan van Arckel            z.t.
 43   16 Moek, Johan              WV Assen-Roden                z.t.
 44   80 van Nuil, Hidde          WV Olympia                    z.t.
 45   37 Bogaars, Niels           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 46  118 van Haren, Joost         WV de Maaskant                z.t.
 47   61 Mensink, Gerben          WV De IJsselstreek            z.t.
 48   94 van Ballekom, Maik       WV Schijndel                  z.t.
 49   48 Vermeer, Tom             WV Eemland                    z.t.
 50   42 Weening, Andries         WV Drachten e.o.              z.t.
 51    7 Ester, Efraim            GRC Jan van Arckel            z.t.
 52   54 Slim, Martin             WSV Emmen                     z.t.
 53   36 van Strien, Paul         PRC Delta                     z.t.
 54   91 Boomkamp, Martin         R en TV de Zwaluwen           z.t.
 55  103 Breed, Siebe             LWV Swift                    2:44:10     3:29
 56   62 Schreurs, Leander        WV De IJsselstreek            z.t.
 57   83 Spijker, Dwight          Oost Nederland                z.t.
 58   51 Horst, Menno             WSV Emmen                     z.t.
 59   12 Gorissen, Davy           GRC Jan van Arckel            z.t.
 60   53 Naber, Arent             WSV Emmen                     z.t.
 61  123 Panneman, Robert         RWV de Spartaan               z.t.
 62   71 Oudhuis, Bryan           BRC Kennemerland              z.t.
 63   97 Grit, Jeroen             WV Het Stadion                z.t.
 64   22 van Binsbergen, Jarco    JvR de Batauwers              z.t.
 65   47 du Prie, Kaj             WV Eemland                    z.t.
 66   31 Kleinjan, Giel           Cycle Club 75                 z.t.
 67    2 de Lange, Jasper         GWC de Adelaar                z.t.
 68   25 Schouten, Douwe          RCMD de Coureur               z.t.
 69   63 van Plateringen, Lennart WV De IJsselstreek            z.t.
 70   32 Nekkers, Nathan          Cycle Club 75                 z.t.
 71   75 Lammerink, Ties          RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 72  120 Minten, Mike             WV de Maaskant                z.t.
 73    5 Kers, Koos Jeroen        WTC de Amstel                 z.t.
 74  121 Hoogduijn, Nick          RWV de Spartaan               z.t.
 75   59 Verkade, Marco           NWV Groningen                 z.t.
 76   39 Van Stratum, Erik        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 77  102 van der Zwet, Arno       WV Het Stadion                z.t.
 78   74 Horsthuis, Pieter        RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 79    6 van Coolwijk, Vince      WTC de Amstel                 z.t.
 80  127 van der Wal, Job         JvR de Batauwers              z.t.
 81   24 Sikking, Frank           JvR de Batauwers              z.t.
 82   30 Jansman, Dave            Cycle Club 75                 z.t.
 83   89 Geelen, Frans            R en TV de Zwaluwen           z.t.
 84   13 Mout, Adriaan            WV Assen-Roden                z.t.
 85  130 Bleuming, Raymon         District Noord                z.t.
 86  117 Koeken, Bram             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 87   70 Koot, Arnoud             BRC Kennemerland              z.t.
 88  106 van den Elzen, Koen      WV Uden                       z.t.

De  snelheid van de winnaar is 48.543 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten