Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e OMLOOP ALBLASSERWAARD 2003

                        Uitslag Rit in lijn over 131 km

          Topcompetitie Vrouwen - Grote Prijs Wallaard op 14 Juni 2003
             St. Wielerevenementen Groot Ammers - RC Jan van Arckel

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  124 Spijkerman, Bertine      Nat Selectie Vrouwen         3:18:01
  2    1 Mos, Christine           Bik - Powerplate              z.t.
  3   82 van Dongen, Minke        Ondernemers van Nature        z.t.
  4   18 Pirard, Christa          Team Fram Frites-Vitron       z.t.
  5   41 van der Burg, Mieke      Lowik - De Zwaluwen          3:18:21     0:20
  6   17 van Alebeek, Sissy       Team Fram Frites-Vitron      3:18:44     0:43
  7  127 Wallaard, Jaccolien      Nat Selectie Vrouwen          z.t.
  8  102 Mulders, Catharina       Ton van Bemmelen Sports       z.t.
  9  103 Slikker, Caroline        Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 10   38 Raaijmakers, Sabrina     WSV Emmen - Sanders           z.t.
 11    3 Brunen, Yvonne           Bik - Powerplate              z.t.
 12   20 Oki, Miho                Team Fram Frites-Vitron       z.t.
 13  122 Hassink, Areke           Nat Selectie Vrouwen          z.t.
 14   79 van Dongen-Cools,Jolanda RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 15  121 Groenveld, Josephine     Nat Selectie Vrouwen          z.t.
 16  132 Profijt, Marije          Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 17   46 Van Damme, Evy           Lowik - De Zwaluwen           z.t.
 18   84 van Haastert, Corrien    Ondernemers van Nature        z.t.
 19   86 Miggels, Kristy          Ondernemers van Nature        z.t.
 20   90 Hoeve, Daphne            NGP Team Brabant 2000         z.t.
 21  111 Vos, Janneke             @Home Cyclingteam             z.t.
 22  101 Kramp, Wendie            Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 23  128 v.d Wiel, Frederika      Nat Selectie Vrouwen          z.t.
 24    5 Koedooder, Vera          Bik - Powerplate              z.t.
 25  130 van Katwijk, Nathalie    Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 26   91 de Jong, Crista          NGP Team Brabant 2000         z.t.
 27  129 Boskamp, Joan            Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 28  115 Helmink, Judith          Weyers-Eikhout-Groenwoud      z.t.
 29   40 Wekema, Fonny            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 30   48 Wild, Kirsten            Lowik - De Zwaluwen           z.t.
 31   42 Cooler, Mischa           Lowik - De Zwaluwen           z.t.
 32  131 Markerink, Loes          Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 33   35 Hillenga, Angela         WSV Emmen - Sanders           z.t.
 34   55 Witteveen, Claudia       Adelaar Merida Ladies TM      z.t.
 35    6 Linthorst, Francis       Bik - Powerplate              z.t.
 36   39 de Veen, Anouk           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 37   78 Oosterbosch, Sandra      RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 38  134 Spijkerman, Marjon       Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 39   85 Klep, Inge               Ondernemers van Nature        z.t.
 40   59 de Koning, Aukje         Westland Wil Vooruit          z.t.
 41   76 Huis, Angeliena          RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 42   62 Ottevanger, Eefje        Westland Wil Vooruit          z.t.
 43   28 McConnel, Rebecca        Letchworth-Extran-Moser       z.t.
 44   68 Mulder, Brigit           NoordWesthoek Fernhout        z.t.
 45   44 Huitema, Nynke           Lowik - De Zwaluwen           z.t.
 46    7 Robb, Kristy             Bik - Powerplate              z.t.
 47  105 Bekkering, DaniŽlle      @Home Cyclingteam             z.t.
 48   87 Sijm, Afke               Ondernemers van Nature        z.t.
 49   19 Missbach, Sandra         Team Fram Frites-Vitron       z.t.
 50  133 Rotmensen, Moniek        Nat Sel Junior-Vrouwen        z.t.
 51    2 Bosman, Andrea           Bik - Powerplate              z.t.
 52   36 de Jong, Helma           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 53   29 Visser, Nathalie         Letchworth-Extran-Moser       z.t.
 54    8 Bates, Kate              Bik - Powerplate              z.t.
 55   64 Hiemstra, Marie          Westland Wil Vooruit          z.t.
 56   51 Rotman-Jager, Janneke    Adelaar Merida Ladies TM      z.t.
 57   89 Brok, Janne              NGP Team Brabant 2000         z.t.
 58  109 Francissen, Abke         @Home Cyclingteam             z.t.
 59   61 Oosterlee, Marissa       Westland Wil Vooruit          z.t.
 60  107 van den Brand, Daphny    @Home Cyclingteam             z.t.
 61  110 Rombouts, Sandra         @Home Cyclingteam             z.t.
 62  108 Elemans, Saskia          @Home Cyclingteam             z.t.
 63   94 van Veghel, Sandra       NGP Team Brabant 2000         z.t.
 64    4 van Essen, Sharon        Bik - Powerplate              z.t.
 65   74 Bremer, Louise           RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 66   43 Glasbergen, Jessica      Lowik - De Zwaluwen           z.t.
 67   21 Vink, Elsbeth            Team Fram Frites-Vitron       z.t.
 68   33 Groenewold, Renate       WSV Emmen - Sanders           z.t.
 69   49 van Beek, Anneleen       Adelaar Merida Ladies TM      z.t.
 70   83 Gunnewijk, Loes          Ondernemers van Nature        z.t.
 71   52 Lambach, Judith          Adelaar Merida Ladies TM      z.t.
 72   27 de Krijger, Karin        Letchworth-Extran-Moser       z.t.
 73   80 Verhoeven, Marieke       RSC De Zuidwesthoek          3:19:06     1:05
 74  119 Moonen, Daniella         Weyers-Eikhout-Groenwoud      z.t.
 75  106 Bekkering, Eyelien       @Home Cyclingteam            3:20:26     2:25

De  snelheid van de winnaar is 39.694 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten