Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

20e OMLOOP ALBLASSERWAARD 2003

                        Uitslag Rit in lijn over 163 km

          Clubcompetitie Zuid - Grote Prijs Rabo Bank op 14 Juni 2003
             St. Wielerevenementen Groot Ammers - RC Jan van Arckel

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   76 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit       3:36:00
  2   21 de Graaff, Boudewijn     Rabobank RC Jan v Arckel      z.t.
  3   30 Vuurens, Nico            WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
  4  110 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp         3:36:06     0:06
  5   78 Woestenberg, Peter       Willebrord Wil Vooruit       3:36:54     0:54
  6   96 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner            z.t.
  7   75 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  8  115 Beijens, Koen            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  9   46 de Meyer, Tom            Team Nijdam - Bloks           z.t.
 10   36 Vissers, Job             RTC Buitenlust                z.t.
 11  123 den Elzen, Ferry         HSK Trias                     z.t.
 12   80 Nederlof, Lex            WV Breda-Knooppunt            z.t.
 13  104 Botter, Sjoerd           WV Stedendriehoek             z.t.
 14  112 Rentmeester, Ruud        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 15   41 Klomp, Aldo              RTC Groenewoud                z.t.
 16   13 de Koning, Louis         PRC Delta                     z.t.
 17   71 Esch, Christopher        Westland Wil Vooruit          z.t.
 18   72 van der Zanden, Tim      Westland Wil Vooruit          z.t.
 19   23 Luyten, Marco            Rabobank RC Jan v Arckel     3:37:19     1:19
 20   42 van der Stelt, Jarko     RTC Groenewoud               3:37:27     1:27
 21   73 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 22   48 Verstraten, Jean-Pierre  Team Nijdam - Bloks           z.t.
 23  119 Lotz, Stephan            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 24   47 Terpstra, Niki           Team Nijdam - Bloks           z.t.
 25   88 Hartogs, Joram           WVDommelstrk/TrapMetLust      z.t.
 26   74 den Engelsman, John      Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 27   53 Rozenveld, Roland        Team Rotterdam                z.t.
 28  116 van den Brand, Rob       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 29  103 Botter, Arne             WV Stedendriehoek            3:37:34     1:34
 30   19 van der Leij, Bram       Rabobank RC Jan v Arckel     3:38:02     2:02
 31    8 Commandeur, Edwin        HSC de Bataaf                 z.t.
 32   87 Kerkdijk, Chris          WVDommelstrk/TrapMetLust      z.t.
 33   63 van Rijswijk, Bram       TWC Tempo                     z.t.
 34   11 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                 z.t.
 35   77 Sijmens, Michel          Willebrord Wil Vooruit       3:38:06     2:06
 36   44 Klootwijk, Bertil        Team Nijdam - Bloks           z.t.
 37   84 de Regt, Gerwin          WV Breda-Knooppunt            z.t.
 38  114 van de Vreede, John      ZRTC Theo Middelkamp         3:38:12     2:12
 39   70 van Luijk, Niels         Westland Wil Vooruit         3:38:20     2:20
 40   65 van Veldhoven, Jos       TWC Tempo                     z.t.
 41   39 de Jong, Geert           RTC Groenewoud                z.t.
 42  105 Pelgrim, Koen            WV Stedendriehoek            3:38:23     2:23
 43   14 Dekker, Bert             PRC Delta                     z.t.
 44   16 Talen, John              PRC Delta                     z.t.
 45   67 de Visser, Roy           Westland Wil Vooruit          z.t.
 46   57 Knijpinga, Andy          TWC de Kempen                 z.t.
 47  121 Berk, Johan              HSK Trias                     z.t.
 48   93 van Zimmeren, Werner     WV de Jonge Renner            z.t.
 49  125 de Kok, Walter           HSK Trias                    3:38:31     2:31
 50   52 Hordijk, Jan             Team Rotterdam                z.t.
 51   51 Voshol, Peter            Team Rotterdam               3:38:38     2:38
 52   95 de Jong, Gideon          WV de Jonge Renner           3:39:02     3:02
 53   62 van Leijen, Erwin        TWC Tempo                     z.t.
 54   33 Hoeben, Richard          RTC Buitenlust                z.t.
 55    1 Kersten, Johan           DRC de Mol                    z.t.
 56  102 Weyers, Frank            WV de Maaskant/WV Uden        z.t.
 57   97 van den Akker, Roy       WV de Maaskant/WV Uden        z.t.
 58   32 Brouwers, Dirk           RTC Buitenlust                z.t.
 59   10 Hulscher, Rob            HSC de Bataaf                 z.t.
 60   28 Stigter, Rico            WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 61   68 v.d. Sman, Ruud          Westland Wil Vooruit          z.t.
 62   83 Tolman, Roelof           WV Breda-Knooppunt            z.t.
 63   38 de Haan, Antoine         RTC Groenewoud                z.t.
 64   34 van Overbruggen, Teun    RTC Buitenlust                z.t.
 65   35 Verbist, Jos             RTC Buitenlust                z.t.
 66   92 van Loon, Patrick        WV de Jonge Renner            z.t.
 67  118 Leijten, Jean-Pierre     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 68    9 Kortekaas, Michael       HSC de Bataaf                 z.t.
 69   54 Spruit, Jan-Pieter       Team Rotterdam               3:39:08     3:08
 70   61 Dirkx, Bart              TWC Tempo                     z.t.
 71  126 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias                     z.t.
 72   91 den Hollander, Erwin     WV de Jonge Renner           3:39:11     3:11
 73   45 Meiland, Rob             Team Nijdam - Bloks           z.t.
 74  113 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 75   17 van der Knaap, Ramon     PRC Delta                     z.t.
 76    7 van Huuksloot, Patrick   HSC de Bataaf                 z.t.
 77    3 Lems, Dennis             DRC de Mol                    z.t.
 78   94 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner            z.t.
 79   20 Bijl, André              Rabobank RC Jan v Arckel      z.t.
 80   29 Vermaas, Edgar           WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 81   49 Boschker, Stijn          Team Rotterdam                z.t.
 82   25 Brouwer, Leon            WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 83  122 Bogerd, Arjan            HSK Trias                     z.t.
 84   81 Rutte, Edwin             WV Breda-Knooppunt            z.t.
 85   26 Mendieta, Rodrigo        WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 86   60 Ypenburg, Rob            TWC de Kempen                 z.t.
 87   18 van Strien, Leon         PRC Delta                     z.t.
 88   15 van Dijk, Emiel          PRC Delta                    3:39:20     3:20
 89    6 van der Velde, Marco     DRC de Mol                    z.t.
 90   85 Bosmans, Bart            WVDommelstrk/TrapMetLust      z.t.
 91   24 van Ooijen, Johan        Rabobank RC Jan v Arckel     3:39:34     3:34
 92   40 van den Akker, Paul      RTC Groenewoud                z.t.
 93   99 van Katwijk, Sjon        WV de Maaskant/WV Uden       3:39:41     3:41
 94   12 Jacobs, Ron              HSC de Bataaf                3:40:21     4:21
 95   31 van Boekel, Cees         RTC Buitenlust                z.t.
 96  124 Freije, Maarten          HSK Trias                    3:40:25     4:25

De  snelheid van de winnaar is 45.278 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten